Пятница, 18 Октября 2019
Пишите нам
Лента новостей (RSS)

Мы в интернете:


Регистрация
Радио для Петрово

Служба зайнятості покращує свої сервіси: запровадила електронну чергу реєстрації безробітних

PDF Печать E-mail
17.02.2017 12:35

У процесі свого реформування державна служба зайнятості покращує свої сервіси, впроваджує нові сучасні технології. Зокрема, запроваджено такі нові форми, як відеорезюме, відеопрезентація вакансій, он-лай співбесіда, комунікація з шукачами роботи через соціальні мережі тощо.

Так, на початку цього року державною службою зайнятості для осіб, які шукають роботу та безробітних, запроваджено в роботу новий сучасний сервіс «Електронної черги».

Відтепер за допомогою електронного сервісу в он-лайн режимі можна самостійно записатися як на первинний прийом, так і для отримання консультації до будь-якого центру зайнятості України.

Іншими словами, є можливість до існуючого графіку прийому зарезервувати час для свого відвідування центру зайнятості.

З цією метою за допомогою «Електронної черги» формується талон на відвідування.

Відповідно до сформованого талону для отримання потрібних послуг необхідно звернутися до центру зайнятості відповідно до даних, які зазначені в цьому талоні прийому, а саме: адреса центру зайнятості, дата та час відвідування, номер робочого місця фахівця центру зайнятості.

У разі неможливості роздрукувати сформований талон, необхідно записати: номер талону, дату та час відвідування, номер робочого місця фахівця центру зайнятості.

Послуга електронної черги доступна на порталі Державної служби зайнятості (рубрика «Електронні послуги», підрубрика «Електронної черги реєстрації безробітних»).

За словами Лілії Колесник, заступника директора обласного центру зайнятості, сервіс «Електронна черга реєстрації безробітних» значно спростить та оптимізує комунікацію між шукачами роботи та центром зайнятості.

Відділ організації сприяння працевлаштуванню обласного центру зайнятості

 
Петрово on-line

Выпускной 2010 (Гимназия) - От пользователей
Выпускной 2010 (Гимназия) - От пользователей
Соревнования среди работников учреждений образования
Петрово и район

Статистика

Пользователи : 1821
Статьи : 370
Ссылки : 14
Просмотры материалов : 1304752
Сейчас 227 гостей онлайн

Пользователи онлайн

Никого
Copyright © 2005 - 2019. Петрово on-line.