Суббота, 26 Сентября 2020
Пишите нам
Лента новостей (RSS)

Мы в интернете:


Регистрация
Радио для Петрово

У Петровому діти знайомляться з професіями своїх батьків

PDF Печать E-mail
15.02.2017 18:02

«Що я знаю про професії своїх батьків» - на це питання відповідали десятикласники КЗ «Петрівське НВО - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» під час професіографічної екскурсії, що відбулася в районному центрі зайнятості.

Розпочався захід з екскурсії просторовими зонами центру зайнятості, де діти мали можливість ознайомитися з описами професій, інформаційно-довідковими матеріалами щодо професій та спеціальностей, переглянути інформацію про підприємства, установи, організації смт. Петрове та району, а також навчальні заклади, що розташовані в області та за її межами.

Професію своєї мами презентувала Юлія Копійка. «Мою маму звати Оксана Іванівна. Вона навчалася у Дніпропетровському аграрному університеті, де здобула професію економіст по бухгалтерському обліку та фінансах. Більше 20 років працює в районному центрі зайнятості, сьогодні вона начальник відділу бухгалтерського обліку - головний бухгалтер».

Продовжуючи розповідь доньки, Оксана Іванівна Копійка зазначила, що до її посадових обов'язків входить ведення в районному центрі зайнятості бухгалтерського обліку на єдиних методологічних засадах, установлених чинним законодавством про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні. «Крім того, своєчасно і в повному обсязі нараховую заробітну плату працівникам районного центру зайнятості, допомогу по тимчасовій непрацездатності, забезпечую утримання всіх видів податків та страхових внесків, своєчасно перераховую їх до бюджету та органів соціального страхування», - додала фахівець.

«Як бачите, моя робота дуже відповідальна та потребує чималої самоорганізованості»,- зазначила Оксана Іванівна.

За словами директора районного центру зайнятості Ольги Павлюк, головний бухгалтер на підприємстві - це друга людина після керівника з прийняття усіх рішень, що стосуються фінансово-господарської діяльності, оскільки саме він поряд з директором ставить свій підпис майже на усіх документах. А це не тільки відповідальність, але й авторитет.

На завершення, учні мали можливість пройти комп'ютерне експрес-тестування та отримати індивідуальні консультації щодо професійного визначення. Тестування задовольнило дітей результатами і показало, що майже всі вони на правильному шляху у виборі професійної долі.

Т. Біденко

 
Петрово on-line

Художественная самодеятельность работников образования приурочена 9 мая
9 Мая 2009 года
Спартакиада
9 мая - соревнования (2010)

Статистика

Пользователи : 1828
Статьи : 394
Ссылки : 14
Просмотры материалов : 1644847
Сейчас 170 гостей онлайн

Пользователи онлайн

Никого
Copyright © 2005 - 2020. Петрово on-line.